KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14688294

nr 1468 8294

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Uppsala. Signerad. Akvarell, 28x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 18:13:12

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist